Hizmetler

Bu sayfada Mersin LED olarak verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz

Projelendirme

Mekanınıza uygulamak istediğiniz bir LED aydınlatma projeniz varsa sizinle beraber gereksinimleri belirleyip bir uygulama projesi hazırlayarak hayalinizdeki aydınlatmayı gerçeğe dönüştürebiliriz. Eğer bir projeniz yoksa ve yine mekanınıza estetik ve işlevsel bir LED aydınlatma uygulaması istiyorsanız sizin için bunu projelendirebiliriz. Yerinde ölçü alır, fotoğraf çekeriz. Bilgisayarda taslak bir görsel çalışması yaparız taslak çalışmayı beğenirseniz uygulama safhasına geçeriz. Genel olarak yaptığımız işlerin bilgisayarda oluşturduğumuz taslaklardan daha iyi sonuçlar verdiğini belirtelim. Aşağıda 2 ayrı uygulamanın bilgisayarda oluşturulmuş taslağı ve gerçek uygulama resimlerini bulabilirsiniz:

“Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.”

Uygulama

LED aydınlatma konusunda uzman ekibimizle projelendirdiğimiz ve taslak olarak müşterilerimize sunduğumuz çalışmaları yerinde uyguluyor ve hayata geçiriyoruz. Genel olarak yaptığımız uygulamalar aşağıdaki gibidir:

  • Şerit led uygulamaları (raf, vitrin, asma tavan içi ve ışık kaynağının görünmemesi gereken özel uygulamalar
  • Wall washer dış cephe led aydınlatma uygulamaları
  • Köprü, otoyol, benzin istasyonu ve geniş saha aydınlatma uygulamaları
  • İç mekan led spot ve led lamba uygulamaları
  • Sektöre özel uygulamalar

Garanti Bakım ve Onarım

Sattığımız ürünler ve yaptığımız uygulamalar 2 yıl garantilidir. Garanti süresi içerisindeki arızalar ücretsiz olarak giderilmektedir. Garanti süresi dolmuş ürünlerde ve uygulamalarda da müşteri ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamaktayız.